Aktualności

paź09

KONKURS - WYGRAJ JEDEN Z TRZECH ZEGARKÓW MARKI Q&Q

Napisz opinię na temat „za co cenisz ten zegarek?” lub „dlaczego byś go kupił?” i wygraj zegarki marki Q&Q ze sklepu Czasomierz.pl! Możesz skupić się na wyglądzie, ale też parametrach technicznych lub jakości wykonania. Wykaż się pomysłowością!

paź  09
Więcej
wrz20

Jaki zegarek wybrać dla dziecka?

Stoisz przed swoim pierwszym wyborem, jaki zegarek wybrać dla swojej pociechy? Zapewne zbliża się jakaś ważna okazja, albo po prostu Twoje dziecko uczy się korzystać z czasomierza. Klasyczny dodatek nigdy nie będzie przeżytkiem, nawet w erze smartfonów, które nie zastąpią ozdoby na ręku. Nasza szeroka oferta zegarków umożliwi Ci łatwy i przyjemny wybór spośród setki wzorów, które dla Państwa przygotowaliśmy. Niezależnie, czy szukasz zegarka młodzieżowego czy dla chłopca bądź dziewczynki poniżej 8 roku życia.

wrz  20
Więcej
wrz18

Wyprawa na Rysy z JK Active

Kilka miesięcy temu jeden z moich przyjaciół wpadł na pomysł, żebyśmy wyruszyli w góry i zdobyli najwyższy szczyt w Polsce czyli Rysy. Po kilku rozmowach zebrało się nas pięciu i przystąpiliśmy do ustalania szczegółów wyprawy. Szybko udało się ustalić termin wyprawy, trasę jaką chcemy przejść i szczegóły dotyczące wyposażenia jakie każdy z nas musi ze sobą zabrać. Ja oczywiście pomyślałem, że koniecznie muszę ze sobą zabrać zegarek, który pomoże mi w wędrówce. I tak wybór padł na wielofunkcyjną opaskę z pulsometrem i krokomierzem JK Active.

wrz  18
Więcej
sie06

Zegarki Jordan Kerr

Marka Jordan Kerr skupia się na produkcji zegarków modowych, które w ostatnich latach stały się jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów. Podążając za najnowszymi trendami przy ich projektowaniu oferują produkty, które trafiają w gusta i przyciągają spojrzenia. Marka potwierdziła swoją mocną pozycję na polskim rynku stając się sponsorem jednego z ostatnich konkursów Miss Polonia.

sie  06
Więcej
lip01

Zegarek dla dziecka na lato

Zegarek dla dziecka na lato.

Czym kierować się przy wyborze zegarka na lato, z którego ma korzystać nasza pociechaJ Z autopsji wiem że jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Kilka jest istotnych z punktu widzenia dziecka a kilka z punktu widzenia rodzica.

lip  01
Więcej
maj02

Jaki zegarek elektroniczny wybrać?

W czasach wszeobecnych smartfonów posiadanie zegarka wydaje się być niepraktyczne a poza tym średniowieczne. Tak się tylko wydaje, ponieważ zegarek to uzupełnienie każdego stylu od tego sportowego po ten zdecydowanie elegancki. Dzisiaj skupimy się nad zaletami zegarków elektronicznych.

maj  02
Więcej
lut25

Zegarek na narty

Zima, dla jednych oznacza zimno, pluchę, wczesną ciemność na dworze. Dla innych zaś cudowny czas kiedy to można wybrać się na długo oczekiwane narty. Wyjeżdżamy w tym czasie w nasze cudowne polskie góry lub też, co poniektózy, w Alpy i inne cudownie malowanicze zakątki świata. Myślę, że nie jednemu wytrawnemu narciarzowi bez względu na kraj, w którym "szosuje" zdarzyło się zboczyć z trasy. I co wtedy.

lut  25
Więcej
gru02

Prezent na Mikołajki

Zbliża się chyba dla wszystkich, bez względu na wiek ulubiony okres – święta. To czas kiedy zabiegani w dzisiejszym świecie, możemy spotkać się z rodziną, znajomymi. Zanim jednak to nastąpi początek tego niezwykłego miesiąca to Mikołajki. Ten niezwykły dzień kojarzy się oczywiście z prezentami. Jaki zatem prezent wybrać? A może coś praktycznego czyli zegarek.

gru  02
Więcej
lis22

Zalety zegarków budżetowych

Każdy z nas posiada jakiś zegarek. Jedni są ich koneseremi, inni zaś potrzebują ich jedynie jako narzędzie do odmierzania czasu. Dla pierwszych niepowtarzalność czy marka to podstawowy parametr, którym kierują się przy wyborze tego elementu codziennego użytku. Dla pozostałych użytkowników ma zadanie właściwe dla tego typów sprzętu – pokazywać czas. Jaki zatem zegarek budżetowy wybrać?

lis  22
Więcej
lis14

Zegarki szafirowe, mineralne, hesalitowe

Szafirowe, mineralne, hesalitowe ...

 

Wybierajac sie do sklepu w celu zakupu "czasomierza" zwanego zegarkiem spotykamy się z wieloma pytaniami: o jaki nam konkretnie zegarek chodzi. Pytają o markę, no i oczywiście o rodzaj szkiełka. No właśnie: szafirowe, mineralne czy też hesalitowe. Tyle pytań a my chcemy po prostu zegarek. W czym rzecz?

lis  14
Więcej