Aktualności

sie06

Zegarki Jordan Kerr

Marka Jordan Kerr skupia się na produkcji zegarków modowych, które w ostatnich latach stały się jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów. Podążając za najnowszymi trendami przy ich projektowaniu oferują produkty, które trafiają w gusta i przyciągają spojrzenia. Marka potwierdziła swoją mocną pozycję na polskim rynku stając się sponsorem jednego z ostatnich konkursów Miss Polonia.

sie  06
Więcej
lip01

Zegarek dla dziecka na lato

Zegarek dla dziecka na lato.

Czym kierować się przy wyborze zegarka na lato, z którego ma korzystać nasza pociechaJ Z autopsji wiem że jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Kilka jest istotnych z punktu widzenia dziecka a kilka z punktu widzenia rodzica.

lip  01
Więcej
maj02

Jaki zegarek elektroniczny wybrać?

W czasach wszeobecnych smartfonów posiadanie zegarka wydaje się być niepraktyczne a poza tym średniowieczne. Tak się tylko wydaje, ponieważ zegarek to uzupełnienie każdego stylu od tego sportowego po ten zdecydowanie elegancki. Dzisiaj skupimy się nad zaletami zegarków elektronicznych.

maj  02
Więcej
lut25

Zegarek na narty

Zima, dla jednych oznacza zimno, pluchę, wczesną ciemność na dworze. Dla innych zaś cudowny czas kiedy to można wybrać się na długo oczekiwane narty. Wyjeżdżamy w tym czasie w nasze cudowne polskie góry lub też, co poniektózy, w Alpy i inne cudownie malowanicze zakątki świata. Myślę, że nie jednemu wytrawnemu narciarzowi bez względu na kraj, w którym "szosuje" zdarzyło się zboczyć z trasy. I co wtedy.

lut  25
Więcej
gru02

Prezent na Mikołajki

Zbliża się chyba dla wszystkich, bez względu na wiek ulubiony okres – święta. To czas kiedy zabiegani w dzisiejszym świecie, możemy spotkać się z rodziną, znajomymi. Zanim jednak to nastąpi początek tego niezwykłego miesiąca to Mikołajki. Ten niezwykły dzień kojarzy się oczywiście z prezentami. Jaki zatem prezent wybrać? A może coś praktycznego czyli zegarek.

gru  02
Więcej
lis22

Zalety zegarków budżetowych

Każdy z nas posiada jakiś zegarek. Jedni są ich koneseremi, inni zaś potrzebują ich jedynie jako narzędzie do odmierzania czasu. Dla pierwszych niepowtarzalność czy marka to podstawowy parametr, którym kierują się przy wyborze tego elementu codziennego użytku. Dla pozostałych użytkowników ma zadanie właściwe dla tego typów sprzętu – pokazywać czas. Jaki zatem zegarek budżetowy wybrać?

lis  22
Więcej
lis14

Zegarki szafirowe, mineralne, hesalitowe

Szafirowe, mineralne, hesalitowe ...

 

Wybierajac sie do sklepu w celu zakupu "czasomierza" zwanego zegarkiem spotykamy się z wieloma pytaniami: o jaki nam konkretnie zegarek chodzi. Pytają o markę, no i oczywiście o rodzaj szkiełka. No właśnie: szafirowe, mineralne czy też hesalitowe. Tyle pytań a my chcemy po prostu zegarek. W czym rzecz?

lis  14
Więcej
lis07

Zegarek Bisset

Na co dzień, a szczególnie w niektórych jego momentach, czasem o wszystkim decydują ułamki sekund. A co ma z tym wspólnego wybór właściwego zegarka?

lis  07
Więcej
paź10

Urodzinowy prezent

Od najmłodszych chyba lat każdy z nas z niecierpliwością oczekiwał na swoje urodziny. Tort, koledzy, rodzina a co najważniejsze - prezenty. Tak te trafione jak i te mniej oczekiwane w tym dniu cieszą chyba każdego bez względu na wiek. A co jeśli sami wybieramy się na imprezę urodzinową i nie do końca wiemy co można sprezentować. Wybierzmy coś co zawsze się przyda.

paź  10
Więcej
wrz24

Zegarek do pracy

Początek tygodnia – poniedziałek - oznacza to dla wielu z nas pięć kolejnych dni spędzonych w pracy. Jedni lubią swoją pracę a poniedziałek jest kolejnym dniem w naszym życiorysie, dla innych zaś początek ten to przykry obowiązek zbliżający nas do upragnionej emerytury. No właśnie, mierzymy ten czas na właściwy dla siebie sposób, bez zegarka jednak nie możliwy…

wrz  24
Więcej