# | # |

Aktywność przede wszystkim

wrz10

Aktywność przede wszystkim

Lato trwa w najlepsze. Rok szkolny się zaczął a i pogoda nas rozpieszcza. To najlepszy moment by wykorzystać ten czas na pełną aktywność, a jak w większości przypadków bywa (w moim z całą pewnością) – zrzucić zbędne kilogramy. Biegać? Spacerować? Nurkować? Wybrać się na grzyby? Na niektóre z tych pytań każdy z nas odpowie: tak! A może zainwestować w gadżet, który pozwoli nam dodatkowo zmierzyć „nasze szczególe” przedsięwzięcia?

Pomoc elektroniczna

Każdy chyba z nas lubi widzieć efekty swojej pracy. Niezależnie, czy to praca dzięki której osiągamy pewien wymierny finansowy zysk, czy też praca nad sobą. Zdecydowanie ten drugi rodzaj prowadzi do pełnej satysfakcji. A jak ten wymiar satysfakcji bywa mierzalny? Na całe szczęście od jakiegoś czasu zegarki służą nam pomocą.

Jaki zegarek wybrać?

Nurkujecie? Wybierzcie zegarek, który jest odporny na wodę i jej ciśnienie, przy pewnych określonych parametrach. Jeśli po prostu jedynym ruchem, który sprawia wam przyjemność w okresie wczesno-jesiennym to spacer po galerii lub np. grzybobranie to polecamy zegarek z krokomierzem. Ten niesamowity gadżet w zegarku pozwoli nam pokazać jak wiele kroków pokonujemy w ciągu dnia - i przy okazji - jak wiele spalamy kalorii. Nie ma nic lepszego jak polaczenie przyjemnego z pożytecznymi, a do tego jakże przyjemnym ;-).

Smart wach czy zegarek

Jestem zwolennikiem smartwatch’ow. Mam ich w domu ze 4 modele. Do czego ich potrzebuję? No właśnie do mierzenia, a i ich design mnie zachęcił do zakupu. Co robią? Leżą w szafie w ślicznym etiu i … się kurzą. A dlaczego? Średnio wytrzymują dobę, są dość drogie i trzeba je ciągle ładować a na to najnormalniej na świecie nie mam czasu a i nie zawsze pamiętam. Zegarek, kiedyś urządzenie, które służyło tylko do określania czasu dzisiaj ma zdecydowanie znacznie szersze zastosowanie. Mierzenie kroków to tylko jedna z niewielu parametrów, które pozwolą nam na mierzenie swoich „osiągnięć”. Choć mój sentyment do smartwachów nie pozwala mi ich sprzedać to jednak inwestuję w urządzenia praktyczne – zegarki, które zapewniają mi te udogodnienia bez potrzeby ciągłego patrzenia na baterię.

wrz  10