# | # |

Ciekawostki o zegarkach CLUSE

maj12

Marka CLUSE to zupełnie nowa marka zegarków holenderskich na rynku, którą pokochały kobiety na całym świecie. Połączenie klasycznych elementów zegarka z nowoczesnymi detalami tworzy nieprzeciętne ozdoby, które świetnie zgrają się z codziennymi stylizacjami oraz strojami wieczorowymi.

 

Jakie modele znajdziesz się w ofercie marki CLUSE?

  • Vigoureux - zegarki na bransolecie, które świetnie się sprawdzą jako ozdobna biżuteria, do wyboru są srebrne, złote, różowe złoto oraz czarne.
  • La Tétragone - to najbardziej unikatowy rodzaj zegarków od marki, które mają kwadratowe, eleganckie tarcze, które ciężko porównywać z innymi zegarkami na rynku.
  • Minuit - eleganckie i minimalistyczne modele, w których będziesz mogła zmieniać paski, dzięki specjalnej funkcji wbudowanej w tarczy zegarka!
  • La Bohème - zegarki o prostym wyglądzie w stylu męskim o metalowych tarczach z możliwością zmiany paska.
  • La Roche - piękne, minimalistyczne zegarki z marmurową tarczą, które będą świetnym dodatkiem w codziennym stroju.

Cele marki CLUSE

Marka CLUSE stawia przede wszystkim na nowoczesność, ale też tradycję, która jest zawarta w unikatowych modelach zegarków. Jednym z najbardziej popularnych modeli zegarków jest model La Tétragone z kwadratową tarczą, która inspiruje, dzięki pięknemu wykończeniu! Zegarki tej marki mają przede wszystkim trafiać do kobiet, które wiedzą, czego chcą, lubią być zawsze eleganckie i szykowne. Pasja do zegarków i modnych dodatków to jest coś, co łączy klienta z marką. Warto wspomnieć, że zegarki przed sprzedażą są poddawane procedurze testowej, która dokładnie sprawdza mechanizm i wytrzymałość każdego zegarka. Wszystkie czasomierze CLUSE zrobione są ze stali szlachetnej i skóry naturalnej, co tworzy unikatowe połączenie stylów. Styl zegarków i ich wygląd wspiera japoński mechanizm Miyota.

Tajemnice marki

Niebywałym sekretem marki CLUSE jest produkcja zegarków, która odbywa się w amsterdamskiej siedzibie. Nad zegarkami pracują najlepsi holenderscy zegarmistrzowie, którzy dbają o każdy detal tak, aby sprzedawane później czasomierze trafiały do klientów z należytą dbałością. Wszystkie zegarki zostały wykonywane z najlepszych jakościowo materiałów, co daje gwarancję wielu lat użytkowania.

Zegarki stworzone z myślą o kobietach

CLUSE tworzone są z pasji do kobiet i dla kobiet, są to ponadczasowe czasomierze, które nigdy nie wyjdą z mody. Zegarki tej marki są tworzone jako uniwersalne ozdoby, które będzie można dopasować do swojego stylu, osobowości i upodobań. Fenomen tych zegarków mocno wybrzmiewa poprzez zmysłowość, oryginalność oraz krótki czas, w którym marka osiągnęła sukces! Zobacz dostępne w naszej ofercie zegarki CLUSE.

maj  12