# | # |

Co nas wyróżnia? / Dlaczego my?

Co nas wyróżnia/Dlaczego my?

Czasomierz.pl jest oficjalnym sprzedawcą markowych zegarków. Stworzyliśmy ten sklep, aby umożliwić Państwu zapoznanie się z pełną ofertą prezentowanych marek, co ze względu na rozbudowane kolekcje producentów zegarków, nie jest możliwe w żadnym sklepie stacjonarnym. Jednocześnie pragniemy stworzyć stacjonarny punkt sprzedaży, w którym będą Państwo mogli fizycznie obejrzeć przekrój przez ofertę producentów markowych zegarków.


Duży wybór marek i modeli

Nasz sklep jest Autoryzowanym Sprzedawcą wszystkich oferowanych przez nas marek zegarków. Oznacza to, że wszystkie oferowane przez nas zegarkipochodzą z legalnych źródeł, bezpośrednio od dystrybutorów w Polsce.


Bezpieczeństwo zamówień w Czasomierz.pl

Nasza strona zabezpieczana jest przy użyciu 128-bitowego szyfrowania przesyłanych danych. Oznacza to, że Państwa dane osobowe są odpowiednio zaszyfrowane i nie mogą być przechwycone przez osoby trzecie.


Darmowa wysyłka

 Niezależnie od formy płatności i wybranego sposobu dostawy wysyłka jest zawsze GRATIS!


Możliwość zwrotu w ciągu 100 dni

Jeżeli z jakiegoś powodu nie są Państwo zadowoleni ze swojego zakupu, a zegarek nie posiada śladów użytkowania, możecie go Państwo zwrócić w ciągu 100 dni od daty jego otrzymania.


Szybkie przelewy iMoje, Tpay.com, PayPal, BLIK

Dążąc do zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług i komfortu kupowania, zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z serwisami iMoje, PayPal i Tpay.com, które dostarczają szybkich i bezpiecznych metod zapłaty za towary w Internecie.


Wysyłka w 24h

W związku z tym, że posiadamy dużą kolekcję zegarków na stanie magazynowym, dla większości zaprezentowanych modeli jesteśmy w stanie zrealizować wysyłkę wybranego modelu w ciągu 24h. 


Jeżeli będą Państwo mieli jakieś pytania, lub sugestie prosimy skontaktować się z naszym sklepem telefonicznie bądź mailowo.

Czasomierz.pl to bezpieczeństwo zakupów i dostaw.