# | # |

Czas realizacji zamówienia

Na czas realizacji zamówienia składa się:

– Dostępność produktu;
– Czas zaksięgowania wpłaty;
– Czas dostawy przez kuriera;

 

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU

Posiadamy następujące typy dostępności produktów:

 

W magazynie / Ostatnie sztuki  te produkty znajdują się w naszym magazynie i są wysyłane zwykle w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.

U dostawcy / Wysyłka do 2 dni roboczych – produkty z takimi statusem sprowadzamy od naszych stałych i zaufanych dostawców. Po złożeniu zamówienia towar przyjeżdża do naszego magazynu, skąd wysyłany jest bezpośrednio do Klienta. Wysyłka z naszego magazynu następuje zwykle do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.

U dostawcy / Wysyłka do 3 dni roboczych – produkty z takimi statusem sprowadzamy od naszych stałych i zaufanych dostawców. Po złożeniu zamówienia towar przyjeżdża do naszego magazynu, skąd wysyłany jest bezpośrednio do Klienta. Wysyłka z naszego magazynu następuje zwykle do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.

U dostawcy / Wysyłka do 5 dni roboczych – produkty z takimi statusem sprowadzamy od naszych stałych i zaufanych dostawców. Po złożeniu zamówienia towar przyjeżdża do naszego magazynu, skąd wysyłany jest bezpośrednio do Klienta. Wysyłka z naszego magazynu następuje zwykle do 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.

U dostawcy / Wysyłka do 7 dni roboczych – produkty z takimi statusem sprowadzamy od naszych stałych i zaufanych dostawców. Po złożeniu zamówienia towar przyjeżdża do naszego magazynu, skąd wysyłany jest bezpośrednio do Klienta. Wysyłka z naszego magazynu następuje zwykle do 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.

Na zamówienie – to produkty trudniej dostępne, których nie posiadamy w naszym magazynie, ani w magazynach dostawców. Mogą zostać sprowadzone na życzenie Klienta. W celu uzyskania informacji o terminie dostawy poprosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta mailowo lub telefonicznie.

Przedsprzedaż – produkty z takim statusem są sprzedawane w ramach przedsprzedaży lub preorderów.

 

W naszym sklepie przy każdym produkcie umieszczamy informację o realnym czasie potrzebnym do realizacji dostawy.

 

Wysyłka w 24h!

Zegarki zamówione w dni robocze do godziny 14:00 w opcji „Wysyłka w 24h” nadawane są tego samego dnia, klient sam wybiera sposób dostawy

  • Paczkomaty InPost

Średni czas dostawy

Zamówienia z wysyłką w 24h opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 14:00 są wysyłane tego samego dnia. Średni czas od momentu wysłania do dostarczenia to jeden dzień roboczy.

Inne możliwe czasy dostawy

Przy każdym zegarku w sklepie Czasomierz.pl znajduje jest informacja w jakim czasie możemy zrealizować zamówienie. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu przesłania formularza zamówienia do chwili przygotowania paczki do wysyłki. Większość produktów w naszym sklepie wysyłanych jest w 24 godziny, jednak posiadamy też zegarki z dostępnością, u dostawcy,  Na zamówienie, przedsprzedaż. Szczegóły czasu dostawy znajdą Państwo w zakładce dostępność produktu. W tych przypadkach dodatkowo informujemy telefonicznie lub mailowo o terminie realizacji po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym czasomierz.pl