# | # |

Duże zegarki męskie

Pokaż na stronie:
36
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Zastanawiałeś się, co jest wyznacznikiem różniącym męskie zegarki od damskich - poza wyglądem oczywiście? Rozmiar koperty, a konkretnie jej średnica nieprzekraczająca 40 minimetrów. Wiele jednak zależy od projektu zegarka, zastosowanych materiałów oraz grupy docelowej. Zdarzają się bowiem większe zegarki, których byś nie określił mianem "męskich".

  Duże męskie zegarki, to takie, których średnica wynosi więcej niż 45 minimetry. Oczywiście do dużej dłoni taki zegarek będzie idealny, bowiem pewnie leży na nadgarstku i sprawia wrażenie niezniszczalnego. Zdecydowanie dominują w tej kategorii zegarki sportowe takich marek jak: Oceanic, Xenix oraz Dunlop. Wyróżniają się czytelną tarczą, są często wodo i pyłoszczelne, a nawet odporne na upadki. Jeżeli uwielbiasz sportowy styl i poszukujesz właśnie takiego zegarka - nie mogłeś trafić lepiej. Nasz sklep ma do zaoferowania naprawdę wiele modeli o zróżnicowanej kolorystyce oraz cenach. Zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie!

  Pusto :(

  Duże zegarki dla mężczyz, który cenią wytrzymałość

  Można by powiedzieć, że duże męskie zegarki to odpowiedź na potrzeby prawdziwych mężczyzn, którzy nie uznają delikatnych i podatnych na zniszczenie konstrukcji. Jest to swoiste odzwierciedlenie nieugiętego charakteru oraz pewności siebie jaka towarzyszy im każdego dnia. Podstawowym zadaniem każdego zegarka jest wskazywanie czasu, ale to nie jedyna jego funkcja. Współcześnie odpowiednie dobranie modelu pod hobby lub typ pracy zapewnia także poprawę komfortu codziennego funkcjonowania.

  Męskie zegarki o dużych kopertach kojarzą się głównie z zegarkami sportowymi - nie bez przyczyny. Mają one wielu zwolenników, a biorąc pod uwagę ich funkcjonalność są to niemal minikomputery. Posiadają wiele funkcji, których obsługa została tak zaprojektowana by można było tego dokonać przy wykorzystaniu tylko kilku przycisków. Oferują wodoodporność na wysokim poziomie i są bardzo solidne. Wykonane są zwykle z najwyższej jakości materiałów oraz wykończone czymś co przypomina "gumę". Wyglądają niesamowicie ciekawie i prezentują się doskonale na wysportowanym przedramieniu. Jednak ich uniwersalność jest mocno okrojona i raczej nie założysz takiego zegarka do eleganckiego garnituru. Idealnie sprawdzą sie w przypadku codziennej stylizacji, do ubrań o luźnym i niekoniecznie sportowym charakterze.

  Na co zwrócić uwagę wybierając zegarek

  1. Kolor - paradoklsanie jest on bardzo istotny z punktu widzenia upodobań. Trudno bowiem kupować zegarek, by się z nim na ręce źle czuć.
  2. Zastosowane podczas produkcji materiały - im będą one wyższej jakości, tym lepiej ze względu na trwałość i wytrzymałość samej konstrukcji.
  3. Koperta - jej kształt, wielkość ma wpływ na dobre ułożenie zegarka na nadgarstku.
  4. Pasek - zwykle jest to solidnej jakości guma bądź silikon, jednak nic nie stoi na przeszkodzie byś sięgnął po pasek wykonany z innego materiału. Zależnie od modelu zegarka dopasujesz do niego, co uznasz zastosowane.
  5. Marka oraz cena - jak wiadomo, każdy ma swoje upodobania, ale także możliwości finansowe. Nie każdy bowiem chce wydać na zegarek majątek.

  Duże męskie zegarki są więc skierowane w tym przypadku do osób aktywnych fizycznie, które cenią najwyższą jakość i funkcjonalność. Dzięki nim możliwe jest zwykle bieżące monitorowanie osiągów, w tym także pulsu (choć nie każdy model to umożliwia). Najczęściej zegarki sportowe zbierają dane o pokonanej odległości, wykonanych krokach oraz przeliczają to wszystko na spalone kalorie.