# | # |

Prezent na Mikołajki

gru02

Prezent na Mikołajki

Zbliża się chyba dla wszystkich, bez względu na wiek ulubiony okres – święta. To czas kiedy zabiegani w dzisiejszym świecie, możemy spotkać się z rodziną, znajomymi. Zanim jednak to nastąpi początek tego niezwykłego miesiąca to Mikołajki. Ten niezwykły dzień kojarzy się oczywiście z prezentami. Jaki zatem prezent wybrać? A może coś praktycznego czyli zegarek.

Sprawdź zegarki Jordan Kerr

 

Coś dla Pań

W przypadku płci pięknej idealnym prezentem będzie zegarek elegancki, z cyrkoniami, który będzie idealnym uzupełnieniem świątecznej czy też sylwestrowej kreacji. Dla Pań, które mają styl typowo sportowy polecamy zagarek elektroniczny, który w przedświątecznym zabieganiu zmierzy ilość przebytych kroków i ilość spalonych kalorii przed świątecznym "obżarstwem". Możemy także wybrać sportowy zegarek z pulsometrem do biegania z pasem HR. Świetnie się prezentuje i idealnie sprawdzi podczas uprawiania sportu.

 

Coś dla Pana

Podobnie jak w przypadku Pań dla Panów również możemy wybrać elegancki zegarek, który będzie świetnie prezentował się i pasował do ulubionego garnituru czy też eleganckiego swetra. Taki prezent z cała pewnością ucieszy każdą osobę lubiącą ten styl. Poza tym również sprawdzi się do codziennego casualowego, miejskiego stylu. Dla Panów preferujacych zdecydowanie styl sportowy polecamy zegarki wskazówkowo-elektroniczne w stylu moro, lotnicze. Zegarek w stylu lotniczym posiada m.in. funkcje opisu godzin w formie indeksów, datownik, wskaźnik rezerwy chodu, tachymetr oraz oryginalnie zaprojektowany wskaźnik drugiego czasu. Ten niezwykły czasomierz to połączenie klasyki ze stylem aviator, dzięki czemu idealnie pasuje zarówno do garnituru jaki i stroju casualowego.

 

Dla dzieci

Dla młodszych polecamy szczególnie zegarki wstrząsoodporne z wytrzymałym szkiełkiem. Podczas codziennych zabaw w przedszkolu, szkole czy samym domu przetrwają nawet najlepszą zabawę. W zależności od wieku dziecka mozemy wybrać zegarki wskazówkowe jak i te elektroniczne. Dostępna kolorystyka jak i wzornictwo spowodują iż będzie to bardzo udany prezent.

gru  02