# | # |

Smartwatch damski do 500 zł!

paź07

Dlaczego kobiety coraz częściej wybierają smartwatche? Postanowiliśmy wymienić wszystkie ich zalety i pokazać najlepiej sprzedające się modele! Jeżeli szukasz zegarka do 500 zł dla kobiety, to koniecznie przeczytaj ten artykuł! Sprawdź wszystkie atuty smartwatchy i przekonaj się sam o komforcie ich posiadania!

 

Polecane przez nas modele smartwatchy

 

Oto nasze bestsellerowe modele zegarków, które posiadają niezbędne aplikacje i funkcje dające komfort dnia każdej kobiecie! Jesteśmy przekonani, że niezależnie od tego, jaki smartwatch z naszej oferty wybierzesz, to spełni on swoją rolę! Przy wyborze kieruj się designem, rozmiarem tarczy oraz rodzajem paska!

Damski smartwatch Gino Rossi

Damski smartwatch puls kroki ciśnienie Gino Rossi

 

 

 

 

Smartwatch pulsomet krokomierz JK Active
Smartwatch pulsometr krokomierz JK Active

 

 

 

Smartwatch damski puls kroki ciśnienie RubiconSmartwatch damski puls kroki ciśnienie Rubicon

 

 

 

Wszystkie zalety smartwatchy dla kobiet

Choć smartwatche i opaski dla kobiet są coraz to popularniejsze na rynku, to niewiele osób zdaje sobie sprawę z ich szerokiej funkcjonalności. Oprócz niepowtarzalnego designu możesz zyskać zegarek, który będzie wspierał Twoją codzienną pracę na siłowni bądź aktywny styl życia. Wśród kobiet od kilku lat panuje popularność dążenia do pięknej i zdrowej sylwetki. Smatwatch to idealne urządzenie do tego, aby dbać o swoją dietę, zdrowy styl życia i ćwiczenia. Jest to również świetna przypominajka do tego, aby na chwilę wstać, gdy za długo siedzisz, czy pić wodę o określonych porach dnia.

 

Pomocne funkcje do codziennego życia:

 

Łączność smartwatcha ze smartfonem - jest to niezwykle pomocne, gdy chcesz sprawdzić swoje osiągnięcia sportowe w telefonie i mieć to rozłożone na poszczególne dni, tygodnie i miesiące. Telefon pozwala Ci także na ustawienie np. budzika w zegarku, który może Cię budzić wibracjami na nadgarstku, a nie muzyką. Oprócz tego w każdej chwili za pomocą bluetooth 4.0 lub nowszego możesz odbierać połączenia, SMS-y i powiadomienia z mediów społecznościowych!

 

Tryb treningowy - czyli niezbędna aplikacja przy zdrowym trybie życia, treningach oraz aktywności fizycznej. Jeżeli kobieta, dla której kupujesz smartwatcha na co dzień uprawia sport, to jesteśmy przekonani, że tryb treningowy znacznie ułatwi jej trud, który wkłada na siłowni. W każdym smartwatchu znajdziesz minimum 8 trybów treningowych: bieganie, chodzenie, wspinaczka, jazda na rowerze, pływanie, tenis stołowy, koszykówka, badminton, piłka nożna.

 

Licznik spalonych kalorii - kolejny must-have kobiety, która jest na diecie bądź bardzo pilnuje swojego jadłospisu i ćwiczeń. Licznik działa wraz z wybranym trybem treningowym lub bez niego! W ciągu dnia zegarek monitoruje ilość spalonych kalorii przy codziennych czynnościach takich jak np. spacer.

 

Przypomnienie o miesiączce - dla kobiet jest to szczególnie ważna kwestia i bardzo przekłada się na wcześniej ułożone plany. Takie przypomnienie jest szczególnie przydatne, gdy kobieta ma zaplanowane wakacje, weekend poza miastem czy po prostu wybiera się na siłownię lub spotkanie ze znajomymi.

 

Krokomierz - inną dość ciekawą funkcją jest liczenie kroków przebytych w ciągu dnia. Cieszy się to ogromną popularnością wśród kobiet w średnim wieku, które zamiast ciężkich i wyczerpujących ćwiczeń wybierają długie spacery bądź bieganie.

 

Dystans - wśród kobiet uprawiających sport, zwłaszcza bieganie, jest to szczególnie ważna funkcja ze względu na wyniki zapisywane każdego dnia.

 

Oprócz tego w każdym smartwatchu znajdziesz m.in.: fazy fizjologiczne, ustawienia osobiste BMI, ostrzeżenie o zasiedzeniu, ekran dotykowy i wiele, wiele innych!

 

paź  07