# | # |

Smartwatche męskie

Pokaż na stronie:
36
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Jesteś nowoczesnym mężczyzną i uwielbiasz najnowsze technologie? Zatem powinieneś zainteresować się czymś takim jak smartwatche męskie. Oferują one niezwykle szeroką i bogatą funkcjonalność, która znacząco ułatwi Ci funkcjonowanie oraz monitorowanie aktywności treningowej. Oczywiście, sprawdzą się zdecydowanie w przypadku kiedy uprawiasz jakąś dyscyplinę sportową, w innym razie lepszą opcją będzie zakup opaski fitness lub zwykłego zegarka.

  Pusto :(

  Smartwatch męski na każdą okazję

  Oferta naszego sklepu internetowego zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Znajdziesz w niej standardowe smartwatche o pełnej funkcjonalności z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, opartym o system Android lub iOS. Jednak na tym oferta się nie kończy, bowiem smartwatche męskie mogą występować też w wersji hybrydowej. Łączy ona zalety zegarków analogowych (tradycyjnych) z rozbudowaną funkcjonalnością smartwachy.

  Co wróżnia zegarki typu Smartwatch

  Smartwatche męskie mają wiele do zaoferowania,  tym szereg bardzo istotnych funkcji, takich jak: powiadomienia o napływających na bieżąco wiadomościach, mailach, ale także połączeniach głosowych. Nie mniej istotne mogą być komunikaty kalendarza, alarmy oraz sterowanie odtwarzaną aktualnie muzyką. Zdecydowana większość posiada także wiele funkcji fitness, takich jak pomiar tętna, przebytego dystansu (najlepiej na podstawie danych z GPS), pomiar kroków oraz spalonych podczas treningu kalorii. Istnieją także znacznie bardziej rozbudowane smart zegarki stworzone z myślą o zaawansowanych biegaczach, pływakach, triathlonistach oraz rowerzystach. Oferują dla nich specjalne programy treningowe. Warto sięgnąć po modele posiadające wbudowany moduł GPS, specjalne uszczelnienie konstrukcji (zapewniające wodoszczelność w oparciu o normę przynajmniej IP67). Umożliwia to o wiele szersze wykorzystanie konkretnego modelu zegarka. Smartwatche męskie są zdecydowanie zminiaturyzowanymi komputerami, o potężnej mocy obliczeniowej.

  Jedynym mankamentem tego typu zegarków często jest zbyt mała względem oczekiwań bateria. Część modeli potrafi wytrzymać nawet do miesiąca bez ładowania, ale są też takie, które oferują do 14 dni pracy na jednym ładowaniu. Wiele zależy od intensywności użytkowania.