# | # |

Zegarek Bisset

lis07

Zegarek Bisset do zadań specjalnych

Na co dzień, a szczególnie w niektórych jego momentach, czasem o wszystkim decydują ułamki sekund. A co ma z tym wspólnego wybór właściwego zegarka?

 

Bisset w 5 odsłonach

Przez długi okres czasu zegarki marki Bisset były niezawodnymi towarzyszami górskich, niezwykle ciężkich ekspedycji . Zegarki tej marki odmierzały czas podczas walki z zimnem, lodem, wiatrem, wysokością a co za tym idzie ogromnym zmęczeniem. To niezwykli świadkowie tak sukcesów jak i porażek. To niezwykłe urządzenia, które pomagają podjąć własciwe decyzje, wskazując odpowiedni moment, w którym należy zawrócić, zanim zrobi się zbyt późno.

 

Zagarki do zadań specjalnych

Testując wytrzymałość na zimno i wysokość różnych modeli zegarków marka Bisset, w latach 2006 – 2012 wspierała wyprawy na Aconcaguę, Zumsteinspitze, Dufourspitze, Nordent, Liskam West, Punta Gnifetti, Grenzgipfel, Grand Combin Dent d'Herens, Dent Blanche, Laggihorn Allalinhorn, Mönch, Fiescherhorn, Matterhorn czy Nordend.

 

Znani z Bisset

Zegarki Bisset noszą najlepsi sportowcy w różnych dziedzinach, jak również na różnych szczeblach zawodowstwa, zarówno juniorzy, jak i profesjonaliści, w rozgrywkach lokalnych czy też w międzynarodowych. Podnoszenie ciężarów, judo, golf, tenis stołowy, kolarstwo, sporty motorowe, gimnastyka sportowa czy też futsal - to zadania dla Bisset. Zegarkami Bisset zostali uhonorowani polscy, wybitni mistrzowie olimpijscy, m.in.: Waldemar Legień i Paweł Nastula, Przemysław Saleta - mistrz świata w kick-boxingu oraz Maja Włoszczowska - dwukrotna mistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim.

lis  07