# | # |

Zegarek do pływania - jaki wybrać?

cze18

Jesteś sportowcem, bądź z zamiłowania uprawiasz sport i w ciągu dnia wykonujesz dużo ćwiczeń? Zastanawiasz się nad odpowiednim zegarkiem do pływania, który posłuży Ci latami podczas długich dystansów w wodzie? Poniżej przedstawiamy kilka świetnych propozycji, które spełnią Twoje największe wymogi i oczekiwania. Wiemy, jak ważne są dla naszych klientów funkcjonalne gadżety, które mają niebanalny design dopełniający zarówno sportowe ubranie jak i te dzienne. Jeżeli wahasz nad wyborem zegarka, to przeczytaj o naszych propozycjach najlepszych modeli, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Damski smartwatch Gino Rossi

Damski smartwatch Gino Rossi

Oprócz niezwykłego stylowego wyglądu zegarka od Ginno Rossi, który będzie modnym dodatkiem do stroju, spełnia on też wszystkie funkcje zegarka do pływania. Ten model zegarka, dzięki swojej wodoszczelności jest idealny do długiego treningu na basenie czy w wodzie. Smartwatch pozwoli Ci również na ustawienie treningu, który w danym czasie będziesz wykonywać, jest to m.in. pływanie, bieganie, jazda na rowerze. Oprócz wyżej wymienionych funkcji zegarek także liczy kroki oraz spalone kalorie w ciągu dnia.

Damski zegarek sportowy z pulsometrem Xonix

Damski zegarek sportowy z pulsometrem Xonix

Nie jesteś wielką fanką technologii i wolisz raczej tradycyjne rozwiązania, które będą Cię wspierać w treningach? Zegarek sportowy do pływania Xonix posiada w swoim wyposażeniu pulsometr, który działa po dotknięciu tarczy zegarka. Ten model posiada również funkcję wskaźniku BMI ciała, stoper, minutnik oraz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania codziennego treningu! Atrakcyjna cena czasomierza oraz jego prostata, sprawią, że to będzie udany zakup!

Męski smartwatch Rubicon

Męski smartwatch Rubicon

Zegarek do pływania Rubicon dla mężczyzn to idealne wsparcie dla Twojego zdrowego i sportowego trybu życia. Ten czasomierz sportowy łatwo możesz skonfigurować Androidem (5.0 lub wyższy) oraz iOS (9.0 lub wyższy), a wysoka rozdzielczość wyświetlacza pozwoli Ci na łatwe podejrzenie spalania kalorii bądź dystansu podczas pływania, bądź wykonywania zupełnie innego treningu. Smartwatch pozwala także odbierać powiadomienia oraz sms-y podczas aktywności fizycznej albo wtedy kiedy się przemieszczasz samochodem, albo rowerem.

Zegarek Męski Bisset Titanium Sapphire

Zegarek Męski Bisset Titanium Sapphire

Zegarek do pływania Bisset został stworzony z lekkiego tytanu, który jest antyalergiczny. Dodatkowo czasomierz może być używany zarówno do pływania jak i nurkowania, co dodatkowo go uatrakcyjnia. Wskazówki w tarczy są wykonane ze srebra, a całość uzupełnia mechanizm szwajcarski i mechanizm kwarcowy. Ten czasomierz sprawdzi się równie dobrze przy treningach jak i przy strojach casualowych i wieczorowych. Jest to niezwykle elegancki zegarek, który musi zagościć na Twoim nadgarstku na stałe!

cze  18