# | # |

Zegarek na komunię 2020 dla chłopca i dziewczynki

kwi03

Pamiątka pierwszej Komunii Świętej to nie tylko wspomnienia ze wspaniałych uroczystości, zdjęcia i filmy to są również prezenty od najbliższych osób, które w tak ważnym dniu dla dziecka chcą mu podarować coś wyjątkowego. Ponadczasowym prezentem od wielu, wielu lat jest zegarek, który może być zachowany jako pamiątka nawet przez całe życie. W sklepie internetowym czasomierz.pl znajdziesz zegarki idealne zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Posiadamy zegarki o różnych wzorach, gabarytach i funkcjonalnościach! Znajdź zegarek dla swojej pociechy i podaruj jej ten wyjątkowy prezent!

Uniwersalny i ponadczasowy zegarek na komunię dla dziewczynki

Zegarek o uniwersalnym wyglądzie, który będzie tak samo powszechny za kilka lat, jak i teraz! Czarny pasek zegarka został wykonany z ekologicznej skóry, która nie będzie podrażniała skóry nadgarstka. Z kolei w samym sercu czasomierza znajduje się niezawodny japoński mechanizm kwarcowy, którego koperta jest zamknięta pod szkiełkiem mineralnym. Jest to piękny zegarek na prezent dla dziewczynki, który będzie świetnym wyborem, jeżeli nie znasz do końca preferencji dziecka.

Zegarek w formie bransoletki na komunię

Zegarek w stylu fashion, który jest połączeniem kobiecego stylu z lekkim dziewczęcym akcentem na tarczy. Mimo poważnego wyglądu paska zegarka będzie on chętnie noszony przez dziewczynki w młodym wieku ze względu na unikatowy styl, który będzie równie dobrze noszony za kilka lat, jak i dzisiaj. Serduszka na tarczy są świetnym elementem uzupełniającym, nadając zegarkowi dziewczęcego charakteru. Całość dopełnia mechanizm zegarka Miyota, który będzie niezawodnym fragmentem tego czasomierza.

Prawdziwy gadżet dla chłopca na komunię!

Chłopcy lubią nowinki technologiczne, które będą im dostarczały nowych wrażeń podczas użytkowania zegarka. Jeżeli chcesz podarować chłopcu na komunię niecodzienny prezent, to zastanów się nad kupnem smartwatcha, który będzie unikatowym gadżetem, dzięki któremu chłopiec będzie mógł odtwarzać sobie na nim muzykę z telefonu, odbierać wiadomości z mediów społecznościowych czy włączyć tryb sportowy liczący przebyty dystans i kroki. Zegarek ma dotykowy ekran, a w zestawie z zegarkiem znajdziesz dwa paski, jeden z ekoskóry, a drugi gumowy!

Elektroniczny zegarek na prezent dla chłopca

Elektroniczny zegarek dla chłopca będzie dobrym wyborem, aby podarować go na prezent komunijny dla chłopca! Mechanizm Miyota Citzen posiada zaawansowane funkcje, które pomogą zorganizować dziecku dzień! Czasomierz posiada: stoper, timer, kalendarz, alarm i wiele innych! Zegarek Xonix jest wodoszczelny, dzięki czemu może być używany na basenie oraz podczas wakacji nad morzem czy jeziorem! Jest to dobry wybór na prezent na lata.

kwi  03