# | # |

Zegarek na narty

lut25

Sportowe zegarki na narty

Zima, dla jednych oznacza zimno, pluchę, wczesną ciemność na dworze. Dla innych zaś cudowny czas kiedy to można wybrać się na długo oczekiwane narty. Wyjeżdżamy w tym czasie w nasze cudowne polskie góry lub też, co poniektózy, w Alpy i inne cudownie malowanicze zakątki świata. Myślę, że nie jednemu wytrawnemu narciarzowi bez względu na kraj, w którym "szosuje" zdarzyło się zboczyć z trasy. I co wtedy.

 

Namiar potrzebny od zaraz

Niewielu z nas tak naprawdę dostrzega potrzebę posiadania tzw. Gps. Ten rodzaj zabezpieczenia stosujemy tylko w sytuacji kiedy potrzebujemy kontrolować swoje dzieci. Jak najbardziej ten rodzaj lokalizatora w dzisiejszych czasach jest wskazany ale czy my-dorośli nie potrzebujemy czasem takiej lokalizacji? Zegarek z taką funkcją sprawdzi się idealnie w trakcie zimowych szaleństw, będzie również bardziej odporny na wilgoć i niskie temperatury, a także pomoże nam zmierzyć długość przebytej trasy jak i spalone kalorie.

 

Zegarek do zadań specalnych

Dzisiaj na rynku dostepne są modele czasomierzy zarówno wodoszczelne, z podświetleniem tarczy, wstrząsoodporne czy też z wcześniej wspomnianym gps-em. Wszystkie te paramatry zegarka będą w stanie pomóc nam w trudniejszych sytuacjach na stoku. Niektore z tych parametrów są w stanie niekiedy uratować życie niestrudzonemu narciarzowi. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pociech, zadbajmy i o swoje.

lut  25