# | # |

Zegarek na pierwszy dzwonek

wrz04

Zegarek na pierwszy dzwonek

Nadszedł wrzesień, pierwszy szkolny dzwonek już za nami. Po wakacyjnych wojażach pora zasiąść w szkolnej ławce. To czas kiedy spotykamy nie widzianych przez ostatnie 2 miesiące kolegów/koleżanki, to też czas kiedy opowiadamy sobie jak kto spędził ten wolny czas. Szkołę witamy z nowymi plecakami, przyborami szkolnymi a i może zegarkami, które pozwolą nam nie spóźnić się do szkoły. Jak wybrać właściwy zegarek, elektroniczny czy raczej wskazówkowy?

Zegarek na najmłodszych

Do wyboru mamy zarówno te wskazówkowe jak i elektroniczne. Dla najmłodszych zdecydowanie polecamy ten wskazówkowy. Zegarek, co najważniejsze, powinien podobać się dziecku. Szeroka oferta kolorów jak i gadżet w postaci podświetlanej tarczy przypadnie do gustu najmłodszym, a i z całą pewnością zachęci dziecko do nauczenia się określania czasu. Przy wyborze zegarka pamiętajmy o wygodzie noszenia, zegarek nie powinien ocierać czy uwierać drobnego dziecięcego nadgarstka.

Coś dla starszych

Dla starszych dzieci, które potrafią już określić godzinę na zegarku wskazówkowym polecamy zegarek elektroniczny. Przy wyborze zegarka zarówno wskazówkowego jak i tego elektronicznego warto zwrócić uwagę na niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy. Urządzenia te mogą być wyposażone m.in. w: wyświetlacz LCD, wodoszczelność 10 ATM (100m) - można w nim swobodnie pływać, datownik, dwie strefy czasowe, budzik (alarm) czy też stoper z pomiarem międzyczasów. Dzisiejsze zegarki doskonale się prezentują, idealnie sprawdzają podczas uprawiania sportu i aktywności fizycznych. W ten niezwykły gadżet warto zaopatrzyć się u autoryzowanego sprzedawcy oferującego markowy sprzęt. Gdzie kupić właściwy zegarek? Zakupy w sklepie internetowym zagwarantują nam zdecydowanie niższą cenę niż sklep stacjonarny oraz znacznie szerszy wybór zarówno kolorów jak i modeli.

 

wrz  04