Pokaż na stronie:
54
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Zegarki damskie Orient

  Zegarki automatyczne to wyjątkowy typ produktów, których praktyczność stoi na wysokim poziomie. Najlepszym przykładem dopracowanego produktu są zegarki damskie Orient. Jest to znana na całym świecie marka o niezwykle wysokiej jakości produktach. Każdy z modeli opiera się na niezawodnym automatycznym mechanizmie, którego nakręcanie się bazuje na naturalnym ruchu ręką podczas codziennych czynności. Nie znajdziesz w nim żadnej zbędnej elektroniki oraz baterii, które co jakiś czas mają w zwyczaju zawodzić. Warto jednocześnie podkreślić proekologiczny charakter takiego zegarka, nie generuje bowiem dodatkowych elektro śmieci, które będą konieczne do utylizacji.

  Do porównania
  Damski zegarek Orient Classic Automatic FNR1Q005W0
  Damski zegarek Orient Classic Automatic FNR1Q005W0
  Cena:
  630,00
  PLN
  700,00
  Dostawa: Wysyłamy w 24 Godziny
  Do porównania
  Damski zegarek Orient Automatic FNR1Q004W0
  Damski zegarek Orient Automatic FNR1Q004W0
  Cena:
  657,00
  PLN
  730,00
  Dostawa: Wysyłamy w 24 Godziny

  Dlaczego wybrać zegarek damski Orient?

  Oczywiście w ofercie znajdziesz także modele wykorzystujące wysokiej klasy mechanizmy kwarcowe, których niezawodność i bezawaryjność to niemal wizytówka marki. Zegarki damskie Orient wyróżniają się designem, który nie tylko przyciąga wzrok, ale potrafi wręcz zachwycić. Doskonale sprawdzają się w przypadku eleganckich strojów, jak i tych bardziej codziennych (casualowych). Każdy zegarek zapakowany jest w gustowne i dobrze wykonane pudełko, doskonale nadające się na prezent, w którym znajdziesz pełną polską instrukcję praz gwarancję obowiązująca na terenie Polski przez dwa lata od momentu zakupu.

  Jak wybrać odpowiedni zegarek?

  Podczas wyboru zegarka dla siebie zwracaj uwagę na jego styl i projekt, bowiem ma on olbrzymi wpływ na późniejsze dobre samopoczucie podczas jego noszenia. Wszystko ma znaczenie - układ cyfr, wielkość koperty, jej wykonanie, kolorystyka, a nawet sposób zapięcia na nadgarstku. Klasycznie będziesz miała do wyboru (zależnie od modelu) bransoletę wykonaną ze stali szlachetnej bądź klasyczny pasek ze skóry naturalnej.

  Zegarek damski orient to kwintesencja kobiecego stylu, elegancji, praktyczności i niezawodności - niemal w każdych warunkach. Stanowi też wyjątkowy pomost między klasycznymi konstrukcjami, a nowoczesnością, której także trudno odmówić wyjątkowego charakteru. Innymi słowy - każdy znajdzie w ofercie marki coś wyjątkowego. Jeżeli pojawią się wątpliwości lub chciałabyś uzyskać potwierdzenia jakichś informacji - zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta, który pomoże Ci w każdej z ważnych dla Ciebie kwestii.