# | # |

Zegarki do biegania Timex

Pokaż na stronie:
36
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Bieganie to hobby i ulubiona aktywność fizyczna wielu osób. Przynosi bowiem szybko efekty i są one widoczne gołym okiem. Dzięki regularnym treningom można uzyskać odpowiednią wagę, wysmuklić mięśnie, poprawić wydolność, wytrzymałość i przede wszystkim wprawić się w dobre samopoczucie. Zegarek do biegania jest gadżetem, który przyda się każdemu biegaczowi, m. in. pomoże przeprowadzić efektywniejszy trening, kontrolować osiągane wyniki oraz będzie motywował do kolejnych ćwiczeń. Firma Timex znana jest z wysokiej klasy zegarków sportowych. Amerykanie ze swoimi produktami wychodzą naprzeciw oczekiwaniom ludzi, i już dawno dostrzegli, że bieganie i dbanie w ten sposób o swoje zdrowie jest popularne i pozytywne. 

  Pusto :(

  Dlaczego warto wybrać markę Timex do biegania?

  W ofercie naszego sklepu posiadamy bogaty wybór produktów firmy Timex. Są to modele wyposażone w szereg funkcji wspomagających uprawianie sportu, takie jak np. stoper z licznikiem okrążeń/międzyczasów, alarm, datownik, czy timer z interwałem. Zaimplementowane podświetlenie tarczy Indiglo umożliwia odczytanie godziny w ciemności. W zegarkach sportowych Timex wykorzystano odporne na stłuczenia szkiełko hesalitowe lub mineralne. Większość modeli posiada wysoką wodoszczelność, nawet na poziomie 100 metrów, co pozwala pływać i nurkować. Zegarki sportowe od Timexa przeważnie posiadają kopertę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Z kolei gumowy pasek jest wygodny w użytkowaniu i nie podrażnia nadgarstka.

  Idealne do biegania - Timex Ironman i Timex Expedition

  W gronie zegarków do biegania Timex znajdują się przedstawiciele dwóch słynnych serii amerykańskiej firmy: Ironman oraz Expedition. W przypadku pierwszej, już sama nazwa wskazuje na powiązanie z bieganiem i sportem. Zegarki z serii Timex Ironman powstały pod koniec lat 80. XX wieku, ale na dobre wypromował je prezydent USA Bill Clinton, który nosił je podczas swojej kadencji. Nawet mimo krytyki, że na jego ręce powinien znajdować się złoty Rolex. Zegarki Timex Expedition to z kolei czasomierze przeznaczone nie tylko do biegania, ale i najróżniejszych aktywności powiązanych ze sportami ekstremalnymi, survivalem czy turystyką górską.