# | # |

Zegarki dziecięce Timex

Pokaż na stronie:
36
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Zegarek to bardzo dobry pomysł na prezent dla dzieci, nie tylko z okazji pierwszej komunii świętej, urodzin czy gwiazdki. Młodszym pomoże zrozumieć podstawowe pojęcia związane z czasem, datą i odczytywaniem godziny. Starszych nauczy systematyczności i większej samodzielności związanej choćby z dopilnowaniem codziennych obowiązków. W kategorii zegarki dziecięce Timex znajdą państwo propozycje dla dzieci w każdym wieku. Są to analogowe zegarki z kolorowymi elementami, na wygodnym i niepodrażniającym skóry materiałowym paskiem, zegarki elektroniczne czy sportowe dla młodych uprawiających sport. Czasomierze Timex dla dzieci wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

  Pusto :(

  Jak wybrać zegarek dla dziecka?

  Przymierzając się do kupna dziecku zegarka warto zastanowić się nad tym, jaki zegarek będzie dla niego odpowiedni. Przedszkolak powinien otrzymać czasomierz z arabskimi cyframi oraz indeksami, pomoże to w nauce korzystania z zegarka. Warto zwrócić uwagę, by były one czytelne dla małego dziecka. W tym wieku najlepiej sprawdzą się kolorowe zegarki z motywami z bajek, ze zwariowanymi motywami, jak np. sekundnik zegarka w kształcie jednorożca, który „lata" wokół tarczy, czy w kształcie pantofelków księżniczki.

  Dla starszych dzieci i nastolatków dobrym wyborem będzie zegarek, który posiada już dodatkowe funkcje, jako choćby alarm, który posłuży jako budzik, datownik, krokomierz czy stoper.

  Wytrzymalość zegarków Timex

  Ważnym elementem przy zakupie zegarka dla dziecka jest jego wytrzymałość. Zegarki Timex znane są na szczęście ze swojej solidności, dlatego można liczyć na wodoszczelność w klasie 30 czy też 50 metrów, czyli będzie on odporny na przypadkowe zachlapania. Są też zegarki dziecięce Timex w klasie 100 metrów, a to już powala na nurkowanie z czasomierzem na nadgarstku. Modele Timexa wyposażone są też w odporne na stłuczenia szkiełko hesalitowe lub akrylowe, które w razie powstania rys można spolerować. Wszystkie zegarki posiadają trzyletnią gwarancję door to door, realizowaną przez polskiego dystrybutora zegarków TIMEX.