# | # |

Nowości marki Jordan Kerr

sie06

Marka Jordan Kerr skupia się na produkcji zegarków modowych, które w ostatnich latach stały się jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów. Podążając za najnowszymi trendami przy ich projektowaniu oferują produkty, które trafiają w gusta i przyciągają spojrzenia. Marka potwierdziła swoją mocną pozycję na polskim rynku stając się sponsorem jednego z ostatnich konkursów Miss Polonia.

 

Gama zegarków jakie są nam oferowane jest bardzo szeroka. Od klasycznych modeli w minimalistycznej formie po te w stylu fashion. Potwierdzeniem tego są nowości jakie pojawiły się w lipcu tego roku.  Wśród kilkunastu nowych propozycji znajdziemy modele na klasycznych bransoletach oraz na bardzo modnych w ostatnim czasie bransoletach siateczkowych typu mesh. Do tego tarcze zegarków w klasycznym stylu przeplatające się ze stylem fashion. Każdy oferowany przez markę Jordan Kerr model jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych co uatrakcyjnia ofertę i daje dodatkowe opcje wyboru tej idealnej wersji.

Z męskich nowości najważniejsza to pierwszy w historii marki zegarek z mechanizmem automatycznym. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych szybko zyskał popularność wśród klientów. Jego największym atutem jest mechanizm SEIKO NH38, który gwarantuje niezawodność i precyzję działania. Dodając do tego kopertę ze stali szlachetnej i pasek ze skóry naturalnej otrzymujemy piękny, klasyczny zegarek.

Zobacz Zegarki Jordan Kerr

sie  06