# | # |

Zegarki męskie Bisset

Pokaż na stronie:
36
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Zegarki tej firmy tworzone są z myślą o osobach, które cenią sobie oryginalny styl, zazwyczaj będący połączeniem elegancji i klasycznego, ponadczasowego designu. W naszej ofercie znajdą Państwo zegarki męskie Bisset w atrakcyjnej cenie i najróżniejszych wariantach. To zarówno modele zapinane na bransoletę, jak i na skórzany pasek.

  Kolorystyka w większości przypadków jest uniwersalna i stonowana, dzięki czemu można je założyć na różne uroczyste wydarzenia, jak kolacja w eleganckiej restauracji, chrzciny czy spotkanie biznesowe. Wiele modelów dzięki klasycznej formie sprawdzi się też jako dodatek do stroju casualowego. Zegarki męskie Bisset wyposażone są w szwajcarski mechanizm kwarcowy, w przypadku niektórych modelów zastosowano również chronograf, datownik wskazujący aktualny dzień tygodnia i miesiąca czy też sekundnik.

  Pusto :(

  Historia marki Bisset

  Zegarki Bisset to uznana w branży marka, pochodząca z ojczyzny czasomierzy Szwajcarii. Prestiż i jakość każdego modelu potwierdza znak Swiss Made na każdym z nich. Pod obecną nazwą firma działa od 1998 roku, ale jej tradycje sięgają 1927 roku, kiedy w Legnau założono rodzinny warsztat produkujący mechanizmy i komponenty zegarków. Bisset zna więc ten biznes od podszewki, co przekłada się na wysokiej jakości czasomierze.

  Inspiracje marki Bisset

  Precyzja to jeden z wyróżników marki Bisset. Misją firmy jest bowiem zapewnienie swoim klientom dokładnego odmierzania czasu, co do sekundy. To one czasami decydują o przełomowych wydarzeniach w życiu. To właśnie rywalizacja i pokonywanie różnych granic jest motorem napędowym zegarków Bisset. Modele Bisset brały udział w licznych górskich ekspedycjach, mierząc się z zimnem, wysokością czy silnym wiatrem.

  Lista zdobytych szczytów jest bardzo długa, to m. in. Aconcagua, Zumsteinspitze, Nordent, Lagginhorn Allalinhorn. Równie imponującą wygląda poczet sportowców z różnych dyscyplin, którzy identyfikują się z zegarkami Bisset. Wśród nich mistrzowie olimpijscy, świata, reprezentanci kraju tacy jak Waldemar Legień, Paweł Nastula, Przemysław Saleta, Paweł Fajdek, Piotr Małachowski, Gerard Cieślik, Włodzimierz Lubański czy Grzegorz Lato.