# | # |

Zegarki męskie Casio Edifice

Pokaż na stronie:
36
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Zegarki męskie Casio Edifice to propozycja dla osób, które czerpią z życia całymi garściami. Motto serii Edifice od jednego z największych producentów zegarków na świecie brzmi „Speed & Intelligence”. Hasło to nawiązuje do szybkiego, aktywnego i odważnego stylu życia, gdzie każda sekunda jest na wagę złota, zupełnie jak w wyścigach samochodowych. Marka Edifice jest zresztą powiązana ze sportami motorowymi, m. in. z Formułą 1.

  Pusto :(

  Zegarki Casio Edifice mają charakterystyczny wygląd, będący połączniem sportowego i eleganckiego designu. Czasomierze z tej serii są przede wszystkim solidne i dość masywne, od razu widać, że ich właściciel jest silnym mężczyzną. W naszym sklepie dostępne są zarówno zegarki na pasku, jak i na stalowej bransolecie. Dominujące kolory to czerń, srebro, niebieski. Zegarki męskie Casio Edifice wyposażone są w niezawodny i precyzyjny japoński mechanizm kwarcowy. 


  Casio Edifice – technologie


  To co wyróżnia zegarki męskie Casio Edifice spośród wielu innych czasomierzy, to zaimplementowane technologie. Nie bez powodu japońska firma jest wiodącym producentem jeśli chodzi o nowoczesne funkcje. W zegarkach Casio Edifice znajdziemy technologię Tough Solar, polegającej na zasilaniu baterii energią słoneczną. Do działania zegarka wystarczy nawet słabe źródło światła. Wyjątkowe są też modele Waveceptor, które mogą kalibrować się za pomocą zegarów atomowych za pośrednictwem fal radiowych. Casio Waveceptor synchronizuje się z najdokładniejszym zegarem na świecie, zlokalizowanym w niemieckim Brunszwiku. Jego precyzja nie może być lepsza, wynosi bowiem jedną sekundę na milion lat.

  Inne użyteczne technologie to Smart Access, który pozwala na przełączanie opcji za pomocą koronki, Bluetooth czy wysoka wodoszczelność w klasie 100M, umożliwiająca swobodne pływanie oraz nurkowanie bez akwalungu. Wiele modeli zegarków męskich Casio Edifice wyposażonych jest też w chronograf, datownik czy powłokę NeoBrite, dzięki której sprawdzimy godzinę w ciemności.