# | # |

Zegarki męskie Meller

Pokaż na stronie:
36
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Marka Meller powstała z inicjatywy trzech kolegów z Hiszpanii, studentów kierunku zarządzania biznesem na prestiżowej uczelni ESADE w Barcelonie. Sergi Benet, Borja Nadal i Marco Grandi stworzyli startup, którego pierwszym celem była sprzedaż okularów. Wzięli udział w konkursie w Kuala Lumpur, ale ich projekt odrzucono. Ambitni chłopcy nie poddali się jednak i po powrocie do rodzinnej Katalonii udało im się pozyskać sponsorów. Swoją kampanie reklamową oparli na sprzedaży produktów wysokiej jakości, ale w przystępnej cenie. W ten sposób szybko osiągnęli sukces, a następstwem tego było poszerzenie działalności o zegarki. 

  Pusto :(

  Czym wyróżniają się zegarki Meller?

  Najbardziej charakterystyczną cechą zegarków męskich Meller jest minimalistyczny i oryginalny design. Na tarczy znajdują się tylko niezbędne rzeczy, jak logo Meller, subtarcze lub datownik. Uwagę zwraca za to zastąpienie cyfr indeksami liniowymi. Czasomierze hiszpańskiej firmy najczęściej utrzymane są w ciemnych kolorach, choć w ofercie sklepu czasomierz.pl znajdują się także w jaśniejszych barwach. Zegarki męskie Meller można kupić na skórzanym pasku, jak i na bransolecie. Bogactwo wyboru sprawia, że zegarki sprawdzą się zarówno podczas spotkania biznesowego, jak i na wyjście ze znajomymi. Jeśli chcemy zrobić komuś prezent i brak nam pomysłu, to z pewnością zegarki Meller można kupować „w ciemno”.

  Wykonanie zegarków Meller

  Zegarki Meller wykonane są ze stali szlachetnej, serce stanowi natomiast precyzyjny i niezawodny japoński mechanizm kwarcowy. Niektóre modele pokryto na kopercie i bransolecie warstwą PVD, zapewniającą wysoką wytrzymałość na ścieranie koloru. Całość chroni odporne na zarysowania szkiełko mineralne z powłoką szafirową. Większość modeli posiada również wysoką wodoszczelność, nawet w klasie 100 metrów, co umożliwia pływanie i nurkowanie na niewielkiej głębokości.

  Gwarancja

  Zegarki męskie Meller obowiązuje dwuletnia gwarancja, realizowana przez polskiego dystrybutora hiszpańskich czasomierzy.

  Sprawdź również zegarki damskie Meller.