# | # |

Zegarki męskie Rubicon

Pokaż na stronie:
36
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Zegarki Rubicon smartwatch to propozycja dla ludzi, którzy cenią sobie nowoczesne technologie i zdrowy tryb życia. Czasomierze tej marki to niezbędny element biżuterii każdego sportowca: rowerzystów, biegaczy, piłkarzy i wielu innych. Smartwatche posiadają wiele funkcji wspierające aktywność fizyczną oraz pozwalające mierzyć wszystkie osiągnięcia oraz stan naszego organizmu. Smartwatch bardzo ładnie prezentuje się na nadgarstku – futurystyczny, nowoczesny design przyciąga uwagę. Zegarki Rubicon to także klasyka – w ofercie znajdą Państwo tradycyjne, eleganckie czasomierze na pasku ze skóry naturalnej, pasujące do stroju casualowego, jak i garnituru.

  Pusto :(

  Funkcje zegarków smartwatch Rubicon

  Są to zegarki wyposażone m. in. w


  - Krokomierz i licznik spalonych kalorii: dzienna norma kroków powinna wynosić 6000. Dzięki zegarkom Rubicon można monitorować ich liczbę oraz spalonych kalorii.


  - Pomiar tętna i ciśnienia: funkcje mierzące aktualny stan tętna i ciśnienia, można uruchomić je także ręcznie, w każdym momencie.


  - Saturacja: dostarcza danych odnośnie nasycenia hemoglobiny krwi obwodowej tlenem


  - Test EKG: sensor dotyku uruchomia test EKG, a wynik testu można podejrzeć w aplikacji


  - Pomiar temperatury ciała: pozwala dokonywać pomiaru w czasie rzeczywistym i wyświetlać wynik na jednym z ekranów głównych.


  - Monitor snu: informuje o jakości naszego snu.


  - Odczyt wiadomości: szybki dostęp do ostatnich wiadomości (SMS, serwisy społecznościowe, aplikacje).


  Historia i inspiracje marki Rubicon

  Firma Rubicon powstała w 1998 roku, początkowo jednak zajmowała się tylko zegarkami klasycznymi. To nadal ważna dziedzina dla japońskiej marki, ponieważ zegarki klasyczne są ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z mody. Rubicon dba jednak o to, by modele vintage nadążały za aktualnymi trendami, z równoczesnym zachowaniem dawnego stylu. Jednocześnie rozwijana jest ścieżka związana z nowymi technologiami, odpowiada za to wykwalifikowany sztab wizjonerów. Ich największym osiągnięciem jest bogata oferta smartwatchy, które ułatwiają ludziom codzienne życie.