# | # |

Zegarki męskie Timex Originals

Pokaż na stronie:
36
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Firma Timex ze Stanów Zjednoczonych należy do najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw w branży zegarmistrzowskiej. Założono ją w połowie XIX wieku w Naugatuck Valley w Connecticut – region ten znany jest z produkcji zegarków, nazywa się go nawet „Szwajcarią Ameryki”. Na popularność Timex miało wpływ wiele czynników, w tym największy oczywiście związany jest z oryginalnymi, wysokiej jakości czasomierzami. Marka ma na swoim koncie wiele kultowych zegarków, jak kieszonkowy „Yankee Dollar Watch”, model z wizerunkiem Myszki Miki czy pierwszy zegarek sygnowany nazwą Timex. Amerykanie zasłynęli też rewelacyjnymi reklamami - poddawano w nich „torturom” czasomierze, z których te wychodziły bez szwanku. Ważnym krokiem było również wprowadzenie na rynek technologii Indiglo. Dzięki niej można podświetlić tarczę zegarka w ciemności, co nawet uratowało życie człowiekowi podczas zamachu na World Trade Center w 1993 roku. Zegarki Timex są od dawna popularne w amerykańskim społeczeństwie, nosił je m. in. prezydent Bill Clinton, korzystała z nich armia USA. Dziś to marka o zasięgu globalnym, także w Polsce ludzie chętnie kupują zegarki Timex. 

  Pusto :(

  Wybierz swój styl

  Jedną z najpopularniejszych serii spod znaku Timex, oprócz Expedition, Marathon, Ironman czy Waterbury, jest Originals. To zegarki, które łączą w sobie klasyczny, tradycyjny design z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. W sklepie internetowym czasomierz.pl posiadamy zegarki Timex Originals podpasowane pod każdy gust. Są to zarówno modele analogowe, na skórzanym pasku, w zależności od modelu z arabskimi cyframi na tarczy lub też punktowymi indeksami. Zróżnicowany styl zegarków Timex Originals pozwala dopasować je do każdej stylizacji, zarówno do biurowego dress codu jak i stroju casulaowego. Mamy w ofercie minimalistyczne czasomierze w stylu skandynawskim stylu, jak i miejskim.

  Posiadamy również zegarki męskie Timex Originals w wersji cyfrowej, z kopertą oraz paskiem wykonanym z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.  To w większości zegarki sportowe wyposażone są w szereg funkcji wspomagających uprawianie sportu, m. in. stoper, timer, alarm, datownik.

  Zegarki z serii Originals wyposażone są w niezawodny mechanizm kwarcowy oraz równomierne podświetlenie tarczy INDIGLO.