# | # |

Zegarki sportowe Timex

Pokaż na stronie:
36
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Coraz więcej ludzi uprawiających sport docenia możliwości jakie dają zegarki. Dzięki profesjonalnym czasomierzom można usprawnić swoje treningi, kontrolować osiągane rezultaty i pobijać nowe rekordy. Dla wielu osób czasomierz będzie też dobrą motywacją do systematycznych ćwiczeń. Wśród firm produkujących zegarki sportowe, jednym z liderów jest z pewnością Timex. Związki amerykańskiego przedsiębiorstwa ze sportem są długie i owocne. Dobrym przykładem jest kultowa seria Timex Ironman. Zapoczątkowano ją w 1984 roku, wtedy też podjęto współpracę z włodarzami zawodów Ironman Triathlon. Każdy, kto choć trochę interesuje się sportem, słyszał o zmaganiach ludzi z żelaza. Zawodnicy muszą przepłynąć 3,86 km, przejechać na rowerze 180,2 km oraz przebiec 42,195 km. Rywalizacja odbywa się w hawajskim mieście Kona na wyspie Big Island. Tak więc to wystarczająca rekomendacja, by docenić zegarki sportowe Timex. 

  Pusto :(

  Zegarki sportowe Timex Ironman

  W ofercie sklepu internetowego czasomierz.pl znajdą Państwo modele z serii Ironman. To zegarki dla aktywnych osób, które mogą korzystać z takich funkcji jak stoper z licznikiem okrążeń/międzyczasów, timer, alarm, czy datownik. Jak na zegarek dedykowany miłośnikom triathlonu, nie może zabraknąć w nim wysokiej wodoszczelności. Klasa 100 metrów oznacza, że można w nim swobodnie pływać i nurkować bez akwalungu. Zegarek Timex Ironman zabezpieczony jest szkiełkiem hesalitowym, które jest odporne na stłuczenia. TimexTimex jest pomysłodawcą nowatorskiego podświetlenia tarczy Indiglo dzięki któremu możliwe jest odczytanie godziny w ciemności. Zegarki sportowe tej firmy są oczywiście wyposażone w tą funkcjonalność.

  Zegarki sportowe Timex

  Amerykańska firma, której tradycje sięgają jeszcze XIX wieku, posiada również inne serie zegarków sportowych. Ciekawą propozycją dla sportowców i ludzi ceniących sobie aktywność fizyczną będą zegarki z serii Marathon, Command czy Expedition. Są to zegarki elektroniczne, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (koperta), z gumowym paskiem, który nie podrażnia nadgarstka. Większość modeli utrzymana jest w uniwersalnym czarnym kolorze.