# | # |

Zegarki sportowe Timex

Pokaż na stronie:
36
 • 12
 • 24
 • 36
 • 48
 • 60
 • Coraz więcej ludzi uprawiających sport docenia możliwości jakie dają zegarki. Dzięki profesjonalnym czasomierzom można usprawnić swoje treningi, kontrolować osiągane rezultaty i pobijać nowe rekordy. Dla wielu osób czasomierz będzie też dobrą motywacją do systematycznych ćwiczeń. Wśród firm produkujących zegarki sportowe, jednym z liderów jest z pewnością Timex. Związki amerykańskiego przedsiębiorstwa ze sportem są długie i owocne. Dobrym przykładem jest kultowa seria Timex Ironman. Zapoczątkowano ją w 1984 roku, wtedy też podjęto współpracę z włodarzami zawodów Ironman Triathlon. Każdy, kto choć trochę interesuje się sportem, słyszał o zmaganiach ludzi z żelaza. Zawodnicy muszą przepłynąć 3,86 km, przejechać na rowerze 180,2 km oraz przebiec 42,195 km. Rywalizacja odbywa się w hawajskim mieście Kona na wyspie Big Island. Tak więc to wystarczająca rekomendacja, by docenić zegarki sportowe Timex. 

  Do porównania
  Zegarek damski Timex Ironman Classic sportowy TW5M44900
  Zegarek damski Timex Ironman Classic sportowy TW5M44900
  Cena:
  169,00
  PLN
  249,00
  Dostawa: Wysyłamy w 24 Godziny

  Zegarki sportowe Timex Ironman

  W ofercie sklepu internetowego czasomierz.pl znajdą Państwo modele z serii Ironman. To zegarki dla aktywnych osób, które mogą korzystać z takich funkcji jak stoper z licznikiem okrążeń/międzyczasów, timer, alarm, czy datownik. Jak na zegarek dedykowany miłośnikom triathlonu, nie może zabraknąć w nim wysokiej wodoszczelności. Klasa 100 metrów oznacza, że można w nim swobodnie pływać i nurkować bez akwalungu. Zegarek Timex Ironman zabezpieczony jest szkiełkiem hesalitowym, które jest odporne na stłuczenia. TimexTimex jest pomysłodawcą nowatorskiego podświetlenia tarczy Indiglo dzięki któremu możliwe jest odczytanie godziny w ciemności. Zegarki sportowe tej firmy są oczywiście wyposażone w tą funkcjonalność.

  Zegarki sportowe Timex

  Amerykańska firma, której tradycje sięgają jeszcze XIX wieku, posiada również inne serie zegarków sportowych. Ciekawą propozycją dla sportowców i ludzi ceniących sobie aktywność fizyczną będą zegarki z serii Marathon, Command czy Expedition. Są to zegarki elektroniczne, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (koperta), z gumowym paskiem, który nie podrażnia nadgarstka. Większość modeli utrzymana jest w uniwersalnym czarnym kolorze.